the bear that wasn't

 

 

 

 

LINKS

 

-

Facebookgroep:

"Muzikant zoekt 365 logies"

 

 

 

 

 
optredens

 

Begin oktober, wanneer alle andere beren vlijtig hun winterslaap voorbereiden, maakt beer Nils zich klaar voor een heel ander soort avontuur.

 

Beu om elke winter zijn toevlucht te zoeken in vochtige en geïsoleerde grotten zal hij dit jaar door België trekken met enkel een fiets en gitaar.  

 

Voor de luxe van het binnenshuis slapen is hij volledig afhankelijk van de 'kindness of strangers". Ook voeding zal hij moeten missen tenzij mensen hem dit aanbieden.

 

Natuurlijk wil Nils geen onbeleefde beer zijn en zal in ruil huiskamers proberen op te fleuren door er muziek te spelen...of door ze op te ruimen.

 

Maar een hongerige beer voelt zich voor geen enkel klusje te goed, dus bereidt hij zich mentaal al voor op het betere schrobwerk.

 

 

De tocht start in Leuven (oktober) en Gent (november).

 

 

OKTOBER

 

1: Leuven Stuk
2: Genk Thuis

 

 

AUGUSTUS

 

1: Maldegem Karen Willems
2: Oostende Lieselot Moerkerke
3: Oostende Koen Goossens
4: Slijpe-Middelkerke Joel Loose
5: Brugge Fleur De Mylle
6: Tielt Yves en Svetlana Baes
7: Maldegem Dominiek Vankersschaever
8: Gent Nils Blanckaert
9: Stekene Steven Goossens
10: Sint-Niklaas Kelly Cogen
11: Sint-Niklaas Familie Symoens Weyers
12: Antwerpen Thomas Bartosik

13: Borgerhout Valérie Du Jardin
14: optreden
15: Nijlen Jens Van Roost
16: Nieuwenrode Griet Boulat

17: Kampenhout Jelle Van Den Bergh

18: Kessel-Lo Erik De Dijn

19: Hasselt Marc Wetsel (pukkelpop)

20: Overpelt Janne Schildermans

21: Hasselt Marco Zanetton

22: Genk Danielle Spaas

23: Scherpenheuvel-Zichem Anne-Marie Vingtcent

24: Leuven Katrien Heylen

25: Feeërieën AB Brussel

26: Kessel-Lo Elenoor, Veerle en Jeroen

27: Wijgmaal Mark Neefs

28: SJ Molenbeek Koen Van Sande

29: Tienen Anton Walgrave

30: Zoutleeuw Edouard Peeters

31: Tielt-Winge Koen en Daniëlle Vounckx

 

 

SEPTEMBER

 

1: Houwaart Tone Pieck
2: Muizen (Mechelen) Danny Eerdekens
3: Buggenhout Catherine Blancquaert
4: Nieuwkerken-waas Jorgen Bruggeman
5: Antwerpen Els van Hoof
6: Berchem Jessica Vander Stockt
7: Antwerpen Lut Hendrix
8: Antwerpen Mieke Van De Goor
9: Bonheiden Christine Selleslagh
10: Aarschot Christianne Bergen
11: Schulen Sabine Janssen
12: Tongeren Elisabeth Alofs & ouders

13: Tienen Cleo Mombaers
14: Kessel-Lo (Leuven) Nele Van Bouwel
15: Elsene Elien Haentjens
16: Moorsel Eric Juchtmans - Angelique Letor

17: Gent Mattias Devriendt

18: Machelen-aan-de-Leie (Zulte) Steven De Meester

19: Wingene Guy Debruyne

20: Petegem-aan-de-Leide (Deinze) Stijn en Karen

21: Gent Hannelore Breemeersch

22: Ledeberg Pieter Brabant

23: Gent Lieven Breemeersch

24: Antwerpen Ines Minten

25: Antwerpen Laura Van Alphen

26: Antwerpen Antwerpen Mattijs Roelen

27: Bonheiden Jan Bral

28: Leuven Lieven Bulckens

29: Beerzel Van Den Brande Kristof

30: Leuven Dries Renglé

JUNI

 

The Bear trekt met zijn fiets richting Engeland.

 

1: The Bedford - Londen
2: Paul Mosley - Londen
3: Bobby Kenedy - Londen
4: Josh Williams - Londen
5: Csaba Varszegi - Antwerpen
6: The Drop - Londen
7: Tatuja Mollo - Londen
8: Lock 17 - Londen
9: Eva Joris - Leicester
10: Puzzle Hall Inn - Halifax
11: Guayente Reyes - Leicester
12: Olga Karpeko - Londen

13: Edu casteis - londen
14: Kelly Huysmans - londen
15: Leah Stafford - Londen
16: the lexington - Londen

17: Deji Odunlami - Londen

18: Dirk Verheye - Dover

19: Brussel Wendy Montellano

20: Brussel Karel Burssens

21: Laken Leslie Verbist

22: Grimbergen Kaat De Smedt

23: Vilvoorde Amin Khallouf

24: Winksele Joris Stoefs

25: Heverlee Christophe Vandewoude

26: Herk-de-Stad Andrea Stesmans

27: Genk on Stage Lorenzo Lopezylopez

28: Houthalen Ruben Ziarczyk

29: Paal Beringen Radio Benelux

30: Genk Danaë Pantelis

 

JULI

 

1: Genk Dries Weyens
2: Opglabeek Kristof Leyssen
3: Hasselt Jan Custers
4: Hasselt Sultanova Nurzada
5: Houthalen-Helchteren Maarten Lingier
6: Overpelt An Van Hertum
7: Mol Anja & Hendrik
8: Poederlee Jan en Lies
9: Vremde Saskia Aerts
10: Berchem Sara Theunynck
11: Borgerhout Geraldine, Valerie, Marie en vrienden
12: Antwerpen Jef Delvaux

13: Mortsel Pascal & Elke, Robbe, Kaat & Noor
14: Aaertselaar Weekx Steven
15: Berlare Jan en Leen Schatteman
16: Baasrode Bert Van Praet

17: Breendonk Amelie Lotte

18: Laarne Lien Peynsaert

19: Baudelo (Gentse Feesten)

20: Ranst Sandra Van Puyvelde

21: Lommel Leeft

22: Tessenderlo Anja Cuppens

23: Lier Tinne Adriaensen

24: Temse Doortje / Sylvie Pannier

25: Moerbeke-Waas Sofie Willems

26: Gent Sven Verschraegen

27: Schoonaarde Christine Deblaere / André Coppens

28: Zaventem Jo Robberechts / Wixel

29: Leuven Valérie Pauwels

30: Elsene Yasmijn Berckx

31: Gentbrugge Christian De Veirman

 

 

 

 

 

 

MEI

 

The Bear trekt met zijn fiets richting Denemarken en Duitsland.

 

1: Brussel Nil Ramos

2: Mons/Bergen Julien Crete

3: Leuven Miet Delmotte

4: Testelt Beun Benedikt

5: Lommel Kris Verduyckt

6: Eindhoven Jaap de Vos
7: Arnhem Dido Yland

8: Arnhem Mirte Engelhard

9: Enschede Sanne Van Dijk

10: Osnabrück Ngan-tram Ho Dac

11 : Bremen. Lina Schaare
12 : Hamburg: hasenschaukel
13 : rendsburg: Katharina Schweder
14 : Flensburg. fenna Oldendörp
15 : Vojens: Mads Nielsen
16 : Kolding: Per hansen

17 : Frederica: Annette Christina
18 : Hedensted: knud möller
19 : Horsens: Kulisselageret
20 : Aarhus: Spotfestival (verslag)

21 : Vejle: Arne Jensen
22 : Hamburg: Silke Kohler
23 : Wortel Mario Lievens
24 : Breda Raf de Boer en Yvonne van Poppel
25 : Utrecht Teun Kloosterman
26 : Amsterdam Madelein Stiekema
27 : Utrecht Suzanne van Amelsfoort
28 : Den Bosch Marieke Oud
29 : Tilburg Tom Veugen
30 : Antwerpen Haverans Riet
31 : Brussel Laure Geslin

 

APRIL

 

1: Koekelberg Vanhille Josefine

2: Dilbeek marie-ange

3: Open Mic Depot

4: Gentbrugge Mieke Van Belle

5: Laarne Meiresonne Mady

6: Wetteren Van Hoorde Veerle

7: Sint-Amands Verheyen Tomas

8: Domino AB

9: Ruiselede Zuster Adrienne

10: Brugge Barbara de Jong

11: Sint-Kruis Gabriels Sylvie

12: Ruiselede (Doomkerke) Ria Vanloocke

13: Ruiselede Françoise Faict

14: Astene Pante Eveline

15: Drongen Pattyn Sibylle

16: Gent Vande Velde Kristof

17: Sint-Amandsberg Lies Devoldere

18: Gent Anna Schockaert
19: Gent Wynant Pieter-Jan

20: Gentbrugge Erwin Lemmens

21: Sint-amandsberg Gent Wille Dirk

22: Gent Das Katleen

23: Drongen Winne

24: Heusden (O.-VL.) Vercruysse Loes

25: Beervelde Stoffels Peter

26: Lokeren Cis Bierinckx

27: nieuwkerken-waas - marijke aluwe

28: Schelle De Wit Annick

29: Reet Maren Plaghki

30: Sint-Niklaas De Spiegel

 

 

 

 

FEBRUARI

 

1: Kortrijk Raepsaet Tchanty
2: Avelgem Familie Van Wyngene-Heidi Vandamme
3: Melle Wouter Mattelin
4: Assenede Timmermans Ellen
5: Evergem Hectors Raf

6: Zelzate Caboor Els

7: Sint-Niklaas Patrick De Rudder en Rita Volckaerts

8: Belsele Dirk Van der Speeten en Hilde de Vriendt

9: Nieuwkerken Waas Fons Heirbaut en Karine Berx

10: Sint-Niklaas Helga Collyn

11: Antwerpen Kurt Overbergh

12: Trix Antwerpen

13: Borgerhout (Antwerpen) Boey Flor

14: Berchem Lieve Lauwers

15: Antwerpen Ulrike Maes

16: Antwerpen De Roeck jeoffrey

17: Merksem Vanlerberghe Dorien

18: Brasschaat Nele Bollen

19: Borgerhout Sébastien Leenen

20: Schilde Alex De Neef

21: Wijnegem Maarten Arnouts

22: Wommelgem Mia Vangheluwe

23: Hove Isabel De Smet

24: Duffel Jan Sijbers

25: Mechelen Julie Verlinden

26: Vilvoorde Melinda Van Dam

27: Brussel Botanique

28: Brussel Anneleen Sen

 

 

MAART

 

1: Brussel Tom Van Rossem

2: Brussel Melina Verbeeck

3: Brussel Cécile Molandre

4: Brussel STUBRU

5: Gentbrugge Caroline Verhoeven

6: Assebroek Guy Van Belle

7: Merendree Harold Rogiers

8: Gent Kristof Rubens

9: Erembodegem Maya Coene

10: Brussel Saskia Van Driel

11: Leuven STUK

12: Brussel Luc Schrijvers

13: Erembodegem Amy

14: Gent VOORUIT

15: FM Brussel

16: Wolvertem-Meise Christel Geelen

17: Erps-Kwerps Catherine Vanhaelen

18: Leuven Joke Duponcheel

19: Tienen Maud Vangoietsenoven

20: Sint-Truiden Chambresd'amis

21: Zoutleeuw Peeter-Verwimp Jan & Greet
22: Glabbeek-zuurbemde Van Briel Diederik
23: Heverlee Van Der Zande Elisa
24: Sint-Joris-Weert Dekeyser Waldo
25: Overijse Annelies Verhoeven
26: Hoeilaart Sam Rasschaert
27: Elsene Lemblé Hélène
28: finale Rock Rally kijken
29: Etterbeek Maartje Hotterbeekx
30: Schaarbeek Peers Mart
31: Elsene Hannah Vanbelle

 

DECEMBER

 

1: Mechelen De lathouwer Peter
2: Muizen (mechelen) Drijkoningen Nele
3: Vilvoorde reeskens Tim
4: Grimbergen Philippart Ellen
5: Strombeek-Bever Hermans Anthony
6: Laken Van Dessel Pieter
7: Brussel Duyster ayco
8: Brussel Vicky Derooster
9: Erembodegem (Aalst) Vanmol Virginie
10: Gentbrugge joke bleys
11: Mariakerke (Gent) Van hoorebeke Julie
12: optreden
13: Wetteren Ronsmans Bart
14: Aalst-Moorsel Goethijn-Van den Hauwe Magda
15: Brussel Peeters Hilde
16: Leuven Gabriel Rios (solo) Het Depot
17: Keerbergen Verbeeck Aline
18: Mechelen Hannelore & Robin Lefebvre – Verschueren
19: Puurs Gabriel Rios (solo) CC De Kollebloem - Puurs
20: Rumst Bahlouli Yasmina
21: Lier Van Den Acker Melody
22: Herenthout Van Hoof Michel
23: Oevel Veraghtert Sarah
24: KERSTMIS GEEL Yvienne Goris
25: KERSTMIS GEEL Fons Schaeken
26: Forrieres Family letor - Trenson Noêlla en Ludo

27: Geel Dirk Huysmans

28: Vorselaar Eva Somers

29: Emblem De meersman - Aster Greet

30: Broechem Kim Laenens

31: Antwerpen Kelly Waegeneire

 

 

JANUARI

 

1: Ekeren Georgia Dewart

2: Kallo (Beveren-Waas) Kristen De Groof

3: Eksaarde Linda David

4: Gent Ghita Kockaerts

5: Gent Stefaan Vanfleteren

6: Gent Dieter Rommel

7: Gent Tine Goudsmedt

8: Gent Nathalie Van de Vijver

9: Gent Jasmien De Smedt

10: Gent Saskia Aerts

11: Massemen Verstraeten Caroline
12: Lede Ramaut Henk
13: Merchtem Karel Lesy
14: Jette Wentzel Tanja
15: wezembeek-oppem Gavin johnston & katleen reynders
16: Leuven Jansegers Toon
17: Leuven Tony Langone
18: Leuven Frederik Brauns
19: Kortenberg Van Der Vekens Peter
20: Sint-Agatha-Berchem Verroken Hendrik
21: Wemmel Joke Clyncke
22: Aalst De wever Jutta
23: Baaigem Vande Weghe Ann
24: Oudenaarde Verbeyst Stefanie
25: Ellezelles Tessa Langie
26: Zwevegem Vanhemmens Janne
27: Izegem Dejonghe Dorine
28: Roeselare Derthoo Jan
29: Diksmuide patrick smaghe
30: Diksmuide kathleen en joery

OKTOBER

 

2: Kessel-lo (leuven) Sandra Van Puyvelde
3: Kessel-lo (leuven) Joly Koen
4: Kessel-Lo (Leuven) Haevelaerts Rachid

5: Kessel-lo (leuven) Cordia Ann-marie
6: Kessel-lo (leuven) Daghuyt Rudi
7: Leuven Bart Siodlak
8: Leuven brughmans Goele
9: Leuven Kuen Kwok Chow
10: Leuven trouw
11: Heverlee Vincent Dunon

12: Heverlee Lemmens An-sofie
13: Overijse Stroobants An
14: Hoeilaart De Letter Leen
15: Sint-Genesius-Rode Hvrt Willem-Jan
16: Sint-Genesius-Rode Vansumere Lieve/Gerritsen
17: Lot De Ceukelaire Gert
18: Anderlecht Kuppens Karen

19: Ninove Pierreux Bart
20: Nederzwalm Gerard Barbara
21: Kruishoutem Vandendaele Hilde
22: Ruiselede Faict Michèle
23: Brugge paul de meester - van vlaenderen
24: Assebroek Denorme Lieselot
25: Oostkamp Borrey Sam

26: Brugge Van Langenhove Thomas
27: Sint Kruis Goes Heidi
28: Oostkamp Pollet Wouter
29: Brugge Els Vande Ginste
30: Brugge Stefaan Braem
31: Brugge Boi Robbie

NOVEMBER


1: Brugge Els Devrieze

2: Ruddervoorde Simon Lut
3: Varsenare Jos Coene
4: Blankenberge Keters-Vanhoutte Rita
5: De Haan Vaes Bianca
6: Eernegem Terryn Catherine
7: Veldegem Tanghe Dimitri
8: Kortemark Vanacker Ingrid

9: Staden Kathy Vandamme
10: Roeselare Gijs en Greet
11: Zonnebeke Dewaele Ronny
12: Stavele Van Der Lint Didier
13: Langemark Peene Fien
14: Roeselare Wauters Frank
15: Tielt Vandekerckhove Emmah

16: Sint-Martens-Latem Hellebaut emma
17: Kinkystar Gent
18: Gent Isabelle Stockmans
19: Gent Ann-Sophie Claeys
20: Gent Brecht Plasschaert
21: Gent Pede Lize
22: Gent christophe van yuko
23: Gent marjolein hoornaert
24: eksaarde linda & gio

25: Sint-Gillis-waas Neyens Caroline
26: Melsele Adriaenssens Hilde
27: FELIXPAKHUIS ANTWERPEN
28: FELIXPAKHUIS ANTWERPEN
29: Wilrijk (Antwerpen) Giebens Stephanie
30: Lier Jan Crick

 

 

Planning: Ine Vlassaks

 

 
nils verresen
nils verresen
webdesign: www.artdokus.be